E-mailová pohroma

E-mailová pohroma 0.3.

11. srpna 2010 v 0:29 | Bíí^^
Díl co chyběl.. :)
fxhgdfhbdfhfg
Od: Jessicaslife           
Pro: LucasLions
Předmět: To bys nepochopil
No, myslím, že by bylo složité ti odpovídat. Prostě s nimi nechci nic mít. Kdysi dávno… ale to tě vlastně nemusí zajímat :] prostě šlo o něco, co je už dávno pryč. Nechci to rozebírat. Teď ležím v posteli, mám angínu, kolem mě se povalují navíc kapesníčky, protože mám plnej nos a každou hodinu přiběhne Mishelle, aby mi naklepala polštář nebo něco podobného. Z vtipkování s babičkou nic nebylo, složila jsem se ke konci oslavy, a nikdo neví, proč =D myslím, že to je stejně zajímavý, že nejsi z Toluca Lake. Bych to do tebe i řekla. A z kama vlastně jsi? Když víš, že jsem z Wilshire…. Mohla bych vědět, z kama jsi ty ;] Myslím, že kdybys vyšel jednou ven a šel se podívat po ulici, poznal bys, jaké to je, být normální =D Neurážím tě, jenom ti dávám návrh ;] takže kdybys chtěl ještě pokecat, tak mi napiš ;] jsem tady celej den, když jsem nemocná a nechala jsem holky ve štychu =D ve škole je tím pádem teď 25 kluků a 4 holky =D hele a nechodí ten tvůj "kámoš" náhodou do školy ve Wilshire? Tak se zatím měj a budu se těšit na odpověď.
Jess

Od: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět: Náhodou jo ...
Ahoj, jo jo ten kámoš je z Wilshire. :) To je špatný že jsi nemocná... Obzvlášť když je venku hezky. Brzo se uzdrav ;) No já jsem ... z Mid City. Náhodou já chodím ven :P jen tady není moc lidí ve stejným věku... A o čem pokecat ? Tak mě napadá třeba co děláš když jsi nemocná ? :) A jak se máš ? hloupá otázka :D Ale je to první co mě napadlo :) Můžu tě o něco poprosit ? Řekla by jsi mi o Toluca Lake proč ty lidi nemáš ráda ? ( kdyby jsi mě mohla vidět, uvidíš jak dělám psí oči :D ) Jsem prostě zvědavej člověk ;) 
Ehm kdo je Mishelle ? ( zase ty otázky :D ) 
Jen tak mimochodem ten kámoš se jmenuje Josh Groban ... nechodí s tebou do školy :) ?
Jinak zrovna se dívám na The Hills ... ten život ... proboha já bych takhle žít nechtěl :D
Dobře tak se zatím měj a budu rád když ještě napíšeš :)
Lucas*

E-mailová pohroma 0.9.

9. srpna 2010 v 23:55 | Bíí^^
Po dlouhé době :)
fxhgdfhbdfhfgOd: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět: Okay :)
Takže začal bych u té hudby ... nemám určitý styl, skupinu, zpěváka ani zpěvačku :D Je mi to celkem jedno :) Barva ... zelená :)
Jé tak ať se vám dort podaří ;)
Venku to bylo fajn, potkal jsem pár sousedů... Zašel jsem si do města... :D
Jo to setkání... jasně nechci na to nějak spěchat ;) Časem se můžeme domluvit :)
Jo teď jsem si vzpomněl... Venku jsem viděl nádherný kopretiny :) Nevím proč jsem si vzpomněl na tebe ;)
To bude asi všechno... nic mě nenapadá :D 
Zatím se měj hezky :)
Lucas ☼

Od: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: Na mě? :)
Jů, to jsi hodný, že ti ty kopretiny připomněly mě :) Ale vždyť jsi mě ani neviděl, tak jak můžeš vědět, že jsem jako kopretina? :D No, takže místo týdnu ve Španělsku budu týden ve škole :P ale jako vůbec mi to nevadí :D dokonce se i těším :) A Joshe si podám, to ti říkám, ještě jsem to nestihla totiž :D takže to bude tak… no, nebudu ti to popisovat, on ti to potom řekne sám :D tak asi … já nevím, dneska mám vykouřeno. Včera byl pátek a já jsem slavila s holkama ze třídy, že nikam nejedu :D asi si to dovedeš představit, co? :D tak se těším na tvůj další mail :) Jdu se projít ven. Ale předtím se zeptám Mishelle, jestli nemá něco na kocovinu :D ta vždycky něco najde. Tak si užívej den a já zkusím vyhnat všechny negativní myšlenky a podobně :D
Jess :)

E-mailová pohroma 0.8.

6. července 2010 v 21:54 | ¤ß*íí☮
MAil :)
fxhgdfhbdfhfgOd: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět : *yahoo*
Wow to je skvělý že zůstáváš doma :) No jo Josh toho nakecá hodně ... ale tvářil se fakt důvěryhodně :D A v tom že jsi skvělá mu věřím :) Jinak ... zrovna poslouchám rádio, přesně ani nevím co tam hraje a to mě přivedlo k otázce ... Co posloucháš za hudbu ? :)
Jestli ti to nevadí rád bych o tobě zjistil víc :) Když nemám Joshovi věřit ;D 
Takže třeba jaká je tvoje oblíbená barva ? :) 
Už mě nic nenapadá :D na tohle nemám fantazii :( :D
Vypadá to že se asi půjdu projít venku je přece krásně ☼ ale potom ještě napíšu :)
A doufám že se třeba někdy domluvíme a sejdeme se :) Zatím se měj hezky ;)
Lucas ♫

Od: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: Jednou … ;)
Ach, co poslouchám?? Chceš to vědět?? :) Zrovna teď písničky od Green Day. Jinak je to různý… A co posloucháš ty?? :) Jinak… setkat bychom se mohli, ale netuším, kdy. Nějak se do toho nechci hrnout ;) Josh ale opravdu kecák kraviny… No, když by ses chtěl sejít už teď, nic proti tomu nemám, ale jsem hrozně stydlivá :D Jinak … moje oblíbená barva je modrá, tvoje? Mě taky nic nenapadá, fantazii mám, ale na jiné věci :D zkus se venku poohlídnout po něčem zajímavém, co by ti pomohlo rozvinout fantazii :D(Neurážím tě, doufám ;)) Jinak už mě taky nic nenapadá :D Půjdu pomoc Mishelle s dortem pro tátu k narozeninám :) Tak si to venku užij a měj se pěkně. Ještě se ozvu.
Jess ☻

E-mailová pohroma 0.7.

14. června 2010 v 13:34 | ¤ß*íí☮
Další :) Mimochodem Lucas čeká na mail od Jess !! :/ :D
fxhgdfhbdfhfg
Od: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: hola España Así que no sé cómo va esto... Me alegro de que al menos puedo un poco de español. De lo contrario, no podría sobrevivir allí :D   así que, para ser precisos. Tengo que ir a España, le dije hola y querido de cumpleaños de su abuela y otros asuntos familiares. Así que este es mi último e-mail de Los Ángeles. Así que si yo estaba en España en Internet, definitivamente voy a escribir. Me gustaría dirigirme a usted ;)   Eres muy amable. (Tak tedy nevím, jak tohle dopadne... jsem ráda, že umím aspoň trochu španělsky. Jinak bych tam nepřežila :D   takže, abych to upřesnila. MUSÍM odjet do španělska, abych pozdravila babičku a popřála jí k narozeninám a podobné rodinné záležitosti. Takže tohle je můj poslední e-mail z Los Angeles. Takže kdybych se ve španělsku dostala na internet, tak ti určitě napíšu. Moc ráda si s tebou píšu ;)   Jsi opravdu milý. > kdybys nerozuměl :D  )
Jess 

Od: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: España
No, tak jsem se zkusila stavět na hlavu a hádej co?? Zůstávám s Mishelle!!!!!! Jak jsem teď ráda, páni. Úplně tady "skáču" radostí!!! Takže tak :D   to je první zpráva :D   A druhá… Julia byla u nás taky taková… ona je trochu víc divná, řekla bych :D   no jinak cože to o mně Josh říkal?? Asi mu dám do držky, jestli si něco vymýšlel… A pokud sám víš, tak Joshovi nesmíš věřit :D   takže bych byla radši, kdybys nevěřil :D   zkusím ještě napsat k večeru, teď musím jít udělat domácí práce… nebo spíše zaúkolovat Mishelle, aby to udělala za mě. Mám utřít prach v obýváku (sakra, ten je ale dost velkej :D  ), a taky v mým pokoji a ještě umýt nádobí… No snad to do večera stihnu a ještě zkusím napsat, slibuju slibuju a ještě milionkrát slibuju…. Tak se zatím měj pěkně.
Jess ☺

E-mailová pohroma 0.6.

9. června 2010 v 18:38 | ¤ß*íí☮
Další na vyžádání :)
fxhgdfhbdfhfg
Od: Jessicaslife
Pro:LucasLions
Předmět: Nebudeš věřit, co!!!??
Opravdu mi nebudeš věřit, co jsem se teď dozvěděla!!! :(   Jelikož už jsem jakžtakž zdravá, rozhodli se rodiče, že pojedeme k BABIČCE!!! Ono by mi to ani tak moc nevadilo, ale babička bydlí ve ŠPANĚLSKU!!! A zrovna k ní chtějí jet!! Já tam nechci, zase mě bude otravovat bratranec a jeho úchylní kámoši (Promiň, jestli tě tím urážím…), já tam prostě nechci jet. Zkusím na ně něco zahrát, ale kdyby se mi to nepovedlo, tak budu ve Španělsku. Když tak napíšu ještě před odjezdem. Ale neslibuju to ;)   Kdyby se mi to povedlo, a nikam jsem nemusela jet, tak budu doma jenom s Mishelle. Zkusila bych ukecat ji, aby řekla rodičům, že mi ještě něco je a já nemusela jet. Opravdu není nic horšího, než Španělsko. Tak se měj pěkně. Jinak doufám, že ti Josh řekne pravdu a nebude si vymýšlet. Myslím, že ho znáš líp, než já, ale i tak ;)   Tak ještě se zkusím ozvat. Budu se těšit na odpověď. Měj se.
Jess

Od: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět: Španělsko ?
Ve Španělsku jsem už byl připadalo mi to tam fajn ale byla to dovolená ... :D
Doufám že tě rodiče nechají doma :) pak by jsme se mohli někdy vidět :)
A s Joshem už jsem mluvil ;) možná mi neuvěříš co řekl :P
Když jsem se zeptal jestli mu něco říká jméno Jessica s úsměvem kývl a začal o tobě básnit jak jsi skvělá :) vážně ! na mou duši na psí uši :D takhle jsem ho ještě neviděl :)
Teď mi přišel e-mail ... počkej přečtu si ho :D
Aha ten je od tebe ... no, tak nic se nedá dělat ;) aspoň si to tam zkus trochu užít...
A španělsky opravdu neumím takže díky za překlad :D 
A víš co ? Ani nevíš jak rád si píšu já s tebou :) a že jsem milý ? v tom případě ty jsi super-milá protože tohle mi ještě nikdo neřekl ... :( rodiče na mě nemají moc čas takže nikdy neocení nic co udělám, Julia ta je tu jen kvůli své práci... nevím jestli taková byla i u vás ale mám pocit že se s náma nechce tak nějak spřátelit. A jak jsem říkal kamarádů moc nemám :D Ale to už jsem se rozepsal o sobě... No, doufám že se na internet dostaneš :) Rád bych věděl jak se ti daří :)
Tak se měj |
Lucas ☼

E-mailová pohroma 0.5.

27. května 2010 v 22:32 | ¤ß*íí☮
Dalšíí :)
fxhgdfhbdfhfgOd: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: Jak vypadám?
Ty chceš vědět, jak vypadám? To si děláš srandu!! Přede mnou pokaždé všichni utečou, ale víš co?? Zeptej se Joshe... když mu řekneš jméno Jessica, hned pochopí, že jsem to já. V našem ročníku je to jediný "normální" jméno. No, podle toho, jak píšeš ty, si myslím, že roztomilej budeš ;)   mohli bychom se někdy někde sejít. Teda až nebudu nemocná :D   i když nevím, kdy to bude :D   až to bude, tak se to dozvíš… Alergie?? A na co? Na práci nebo na domácího učitele?? :D   prosím tě, to jsou řeči. Hele, předtím, než jsme najali Mishelle, tak u nás taky pracovala Julia. Jaké je její druhé jméno? Nejmenuje se třeba Julia Hardcorfová? Hmm… hele, jo. Jmenuji se Jessica :D   díky, Lucas je taky krásný jméno ;)   No, ale já bych chtěla vědět, jak vypadáš ty. Přece jsi jenom z tý lepší vrstvy, ne? Tak to musíš mít okolo sebe hodně lidí, kteří tě obskakují, abys vypadal úžasně ;)   (já tě ale neurážím, neboj). Tak se měj pěkně a zase odepiš.
Jess

Od: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět: Jak chceš :D
Dobře zeptám se Joshe :D Ale prosimtě proč by měl někdo utíka :P Jak jako normální jméno ? :D
Jej díky :) ale věř mi NEJSEM roztomilej ! :D Strašidlo je slabý slovo :D a ta alergie ... možná to bude normální rýma ale stejně mi není moc dobře :D práce ani domácí učitel mi tolik nevadí :P :D Jo to je jasný musíme se někdy vidět :) Jo Julia se tak jmenuje :O páni, to je náhoda ! Hele jaká lepší vrstva ? jsem normální kluk :D ( teda aspoň myslím ) a ještě jednou díky ( za pochvalu jména ) zpět k těm lidem ... ne fakt mě nikdo neobskakuje :D 
Už nevím co psát...
Tak taky se měj a budu doufat v další e-mail :) od tebe samozřejmě :D
Lucas

E-mailová pohroma 0.4.

22. května 2010 v 14:43 | ¤ß*íí☮
Další maily :)
fxhgdfhbdfhfg
Od: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: Nudím se…??
Ano, čteš dobře. Nudím se a nemám co dělat. Stále ležím v posteli :(   JOO!!! Joshe znám… Blázen a dost velkej… On většinou začně všechny ty vtípky a podobně. No… lidi z Toluca Lake nemám ráda proto, že tam kdysi dávno bydlela osoba, které byl ze začátku určen tenhle e-mail :(   vykopli ji z té čtvrtě, protože se do jejich domu chtěla nastěhovat nějaká "hvězda". Však víš, že v TL bydlí hodně slavných lidí. Mid City, zajímavý… Stále lepší, než TL ;)   jsem ráda, že jsi mi zase napsal. No, nějak nevím, co mám psát. Jo, ještě odpověď na to, kdo je Mishelle. Mishelle je naše "služebná" jestli by se to tak dalo říct. Něco jako moje "chůva", když jsou rodiče v práci. Zrovna mi tady kouká na to, jak mám uklizenej stůl a podobný kraviny. Stále okolo mě obskakuje. Už mě to nebaví!! :D   Asi se za chvíli zcvoknu. Potřebuju čerstvý vzduch!! Mmm :]* vidět tě? To zní jako zajímavý nápad… ale jsem nemocná :P   tvoje psí oči musí být roztomilé ;)   Někdy bych tě opravdu chtěla vidět :)  
Jess

Od: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět: Možná, jednou...
Taky se nudím :D ale nemusím ležet... sice se u mě začíná projevovat alergie nebo co ale pořád to není tak hrozný :D Jo Josh to je hroznej blázen :D Už tolikrát si ze mě udělal srandu ... ale v dobrým :D No, on už je takovej ... nechci ho omlouvat ale puberta ... :D To je mi líto že ji vykoply :( napadla mě otázka jestli nevíš kdo tam bydlí ? ( jak jsem říkal jsem zvědavej :D ) Někoho jako je Mishelle máme doma taky :D jmenuje se Julia :D Jinak, věř mi roztomilej nejsem :D a už vůbec ne když dělám psí oči :D Taky bych tě někdy rád potkal ... Podle toho jak píšeš jsi určitě hrozně fajn holka ;)
No co dál ... Takže jmenuješ se Jessica ... krásný jméno :)
Můžu se na něco zeptat ? :D Jak vypadáš ? :) 
Tak ... brzo se ( mi ) uzdrav :)
Lucas ☺

E-mailová pohroma 0.2.

13. května 2010 v 16:25 | ¤ß*íí☮
Další dva e-maily :)
fxhgdfhbdfhfg
Od: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: MOC se omlouvám
Promiň. Opravdu ten e-mail nebyl určen tobě. A díky, že jsi odepsal, jinak by se nikdy nedostal do správných rukou. Hned jakmile dopíšu tohle, přepošlu ho správnému majiteli ;] Jo, jsem ve třídě, kde je 25 kluků. Možná ti věřím, vím, jaké je to mít domácího učitele. Kdysi jsem ho taky měla, dokud jsem neudělala povyk… ale to tě asi taky nezajímá. No, jsem z Wilshire, jak jsi na to přišel? Jsi snad… jasnovidec nebo něco podobného? Oslavu jsem si neužila. Asi to znáš… rodiná sešlost, babičky, dědečkové, tetičky, strýčkové, sestřenice, bratranci a tak dále a tak dále. Jediný, co jsem mohla udělat bylo to, že jsem si zalezla někam do kouta a pozorovala, co se okolo mě děje. Ale co ti budu povídat. Jo, myslím, že se celkově taky nudím. Zrovna teď ležím na posteli, přede mnou otevřený noťas a já tady ťukám tenhle mail. A až ho dopíšu, tak nevím, co budu dělat. No, tak ještě jednou promiň za ten omyl s e-mailem a měj se dobře.
Jess
P.S. Myslím, že kdybys zkoušel rodiče ukecat a nebo něco provedl, že by tě do školy pustili.
P.P.S. Nejsi náhodou z okolí Toluca Lake nebo tak podobně? Protože jestli ano, promiň, ale nechci s touto vrstvou mít nic společného.

Od: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět: To nevadí...
To nevadí, každý se někdy splete :D Ehm jasnovidec nejsem :D jak jsem říkal ten kámoš...
Jo, takový rodinný sešlosti znám :D A že nevíš co budeš dělat ? Co třeba si psát se mnou ? Já vím jsem otravnej :D Já sedím ve svém pokoji dívám se z okna... jen si tak říkám jaký by to bylo být jako ti lidi co bydlí naproti ... Asi ti nenapíšu nic zajimavýho takže se nakonec rozhodneš vtipkovat s babičkou :D ale díky za radu zkusím rodiče přemluvit, prostě něco vymyslím :D A ... ne nejsem z Toluca Lake. Proč s takovýma lidma nechceš mít nic společnýho ? ( zní to jako bych od tam byl že ?) 
Lucas

E-mailová pohroma 0.1.

11. května 2010 v 16:55 | ¤ß*íí☮
První maily aneb začííínáme. :)
Píšeme ty maily s LuSs :) aneb se strašně fayn slečnou která tady zastupuje Jessicu :) a já jsem pro změnu Lucas :P :D
Jinak maily budu zveřejňovat po dvouch ( prvně to mělo být po jednom ale ... ) :D
fxhgdfhbdfhfg
Od: Jessicaslife
Pro: LucasLions
Předmět: Mám zajímavou zprávu.
Ahoj, LucasLinos. Po dlouhé době se zase ozývám. Musím říct, že jsem čekala, že se na e-mail už nikdy nedostanu. Konečně jsem si po dlouhé době přečetla tvůj poslední e-mail a musím říct, že mám stále co dohánět. Tvůj brácha mi přijde ujetej. A to totálně! Jsem ráda, že moje sestra s námi už nebydlí ;] Vůbec netuším, jak dlouhý mail mám napsat, nemám nápady, nevím, s čím bych se ti mohla svěřit. Možná jenom, že bych mohla říct něco o škole. Jo, to je dobrý nápad, škola :]* Takže jak asi víš, jsem ve třídě jedna z pěti holek. Jsme obklopeni 25 kluky a není to nějak příjemný. Pořád samý nadávky, porno… a snad to znáš od bráchy a jeho kámošů. No, tak tentokrát to naši kluci přepískli. Ale co ti budu povídat. To ti napíšu podle toho, jak tě to bude zajímat. No, pro dnešek musím končit, máme nějakou rodinou oslavu a nevím, jestli se sem k večeru dostanu. Doufám, že si to přečteš co nejdříve a taky co nejdříve odpovíš. Měj se pěkně.
Jess :]*

Od: LucasLions
Pro: Jessicaslife
Předmět: Že by omyl ?
Ahoj, asi jsi si spletla e-mailovou adresu :) Pravděpodobně nejsem tvoje kamarádka nebo tvůj kamarád které/mu by jsi se chtěla svěřit. Jen, být ve třídě s 25ti kluky ? To je hardcore :D Možná mi to nevěříš ale strašně moc bych chtěl chodit do školy, jenže rodiče trvají na domácím učiteli. No, asi tě to nezajímá :D Ale celkem se nudím. Jinak, užij si tu oslavu :) To mi připomnělo že jeden kámoš chodí do školy kde je hodně kluků :D. Nejsi náhodou z Wilshire ? :)
Doufám že se ten e-mail nakonec dostane do správně schránky :D
Lucas :)

 
 

Reklama